Misska Rosická se vrátila na molo! Zlanařila i Erbovou a spol.

Za všechny ty roky v domácnosti chůzi na mole nezapomněla. Bývalá modelka Radka Rosická (dříve Kocurová, 38) zazářila na přehlídce v Teplicích a díky ní i další krásky jako Vlaďka Erbová (38) nebo Klára Medková (35), které už rovněž daly modelingu sbohem. 

Jehly si ale manželka fotbalisty Tomáše Rosického (39), se kterým je už osmnáct let, dlouho neužije. Pro Radku je na prvním místě rodina a do doby, kdy ještě doma neměla vytouženého syna Tomáška (6), se vrátila jen na moment. Kvůli charitativní přehlídce, na níž oblékla róby od návrhářky Nadi Moravcové. A nejen to!

„Tahle přehlídka už je tradice, moje kamarádka Naďa Moravcová mě provází už od doby, kdy jsem soutěžila v Miss ČR, a pokaždé ji žádám o model, když někam jdu.“
Tentokrát jsem pomáhala i s organizací a oslovila jsem další modelky. Byla jsem poctěna, že holky, které normálně nepředvádějí, souhlasily. Šly za minimální honorář, anebo se ho některé vzdaly úplně,“ prozradila Blesku 2. vicemiss z roku 2002, díky níž se na jednom mole sešly třeba Vlaďka Erbová nebo Klára Medková.

Výtěžek z módní show putoval mimo jiné i na onkologicky nemocné pacienty nadaci Pramen pomoci, jehož je Rosická patronkou. Než opět fanoušci uvidí půvabnou Radku v roli modelky, musejí si nejspíš nejméně rok počkat.

Zdroj článku: https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/626058/misska-rosicka-se-vratila-na-molo-zlanarila-i-erbovou-a-spol.html

Přidejte svůj komentář