Nové módní barvy pro Podzim-Zima 2019 – 2020

Panton Institute hledá nejoblíbenější a pozitivně vnímané barvy roku, analyzuje přehlídky, pouliční módu a internetové prostředí.
Společnost vy tváří jednotná barevná schémata A technologie správné barvy, které následně používá celý svět.Již existuje řada módních barev pro podzim – zimu 2019 – 2020 od firmy Panton

HLAVNÍ BARVY BUDOUCÍHO CHLADNÉHO OBDOBÍ

CHILI PEPPER 

Tato barva pomáhá udržet vás v teple na chladném podzimním dni.Kabát nebo šaty této barvě hoří a upírají oči.Tato barva určitě přitáhne pozornost

PEACH PINK

Jemná ,ale aktivnější barva. Existuje názor, že slavný koktejl Bellíni sloužil jako inspirace pro barvu: je vyroben zovocné pyré a šampaňské. Hodí se stejně dobře pro staré dámy i mladé dívky. Jediný kdo se v něm může ztratit, jsou blondýnky se slámovým odstínem vlasů.Tato barva se dobře hodí na světle zelené, světle modré, hnědé a okrové tóny.Kombinace s jasnou šarlatovou, smaragdovou a kanárkovou žlutou bude kontroverzní.

CRÉME de PÊCHE ( Broskvový krém nebo likér)

Jemný odstín pastalové růžové barvy s vzdušnou náladou. Má lehkou tinton a první barvu zrající broskve. To vše v půltónech, ale bez intrik, jasných a svěžích, jako svítání.Ideální pro dívky s asijským vzhledem.

CRÉME de Pêche

Jde dobře s odstíny hnědé, tlumené červené, růžové, modré a modré. Fialové, purpurové a zelené věci by však neměli být s ním kombinovány “ UHASÍ “ jemný stín.

ROCKY ROAD

Jedna z nejsilnějších a nejvlivnějších barev Podzimní palety. K této hustě tmavě hnědé Barvě můžete kombinovat šedou a nebesky modrou, červené,žluté a oranžové odstíny.

OVOCNÁ HOLUBICE 

Tón tlumené fuchsie. Je teplá, šťavnatá, jako středomořské ovoce, ale s měkkou aktivitou .Snadno se kombinuje s fialovou, modrou, béžovou, šedou, žlutou a světle zelenou. Dále ladí s neonovými odstíny

CUKROVÉ MANDLE 

Kombinovaná barva podzimu označená jako tmavý karamel.Patří do okrové palety, ale intenzita je blíže k hnědé.Je to složitá barva, ale velmi zajímavá z hlediska kombinování. Jiné obtížné odstíny budou vyhovovat jeho společníkům. Olivové, studená růžová, bělená žlutá, tmavě zelená, fialová, akvamarín, jantar, ultramarin.A s každým z nich udělá řadu různých emocionálních afektů.

GALAKTICKÁ MODRÁ

Galaktické modré, ale nemůžeme říkat zima, protože je založena na teplých tónech. Je rovnocenná pro každého, protože je vhodná pro blondýnku, brunetu a blond. Skvěle se kombinuje s bílou, béžovou, zlatou, šedou,vínovou. Obtížné a zřídka dobře vypadající kombinace s okrovými a práškovými tóny.Vypadá skvěle s jinými odstíny modré a modré. Kromě své původní palety je Blustone smíchán s růžovou, pískovou, smetanovou, červenou, šedou, hořčicovou, hnědou a slonovinou.

BLUSTONE ( modrý kámen)

Opravdu zima jako ranní mlha nad mořem… barva.Má opar, ale je “odolnější “a silnějších ,s vyjímkou šedých,ocelových, křemenných a mléčných odstínů.

ORANŽOVÝ TYGR 

Tento odstín barvy je blízký intenzitě neonu. Barva hoření se obtížně kombinuje, stejně jako barva CHILI.Slučitelnost barvy Oranžového Tygra je vysoká, neztrácí se vedle smaragdu,modré, hořčice, čokolády, modré, žluté.

EDEN 

Nepochybnou výhodou barvy Eden je, že vizuálně neztratí svého majitelé o nic horšího než černý odstín. Univerzální odstín je kombinován s růžovými barvami, i když u některých je složitější, ale vše závisí na dovednosti stylistu. Obtížna bude kombinace s trendy letní sezóny : práškově růžová a kanárkově žlutá.

VEČERNÍ MODRÁ

Klasika, možná řečeno, kostýmový odstín modré. Sama osobě – je docela silná volba, hodná pozornosti.

GUACAMOLE 

Čerstvé zelená darovaná s avokádovou pastou.V GUACAMOLE  Je hodně odvahy, síly a důvěry.

Přidejte svůj komentář