Shopping Cart 0 items - 0 Kč 0

O nás

kdo jsem

Naďa Moravcová Czech Design

Naďa Moravcová se módě věnuje od svých 18 let kdy začala pracovat sama na sobě.Nejvíce si zakládá na kvalitě šití.Dva roky tvrdé práce a odříkání jí dostali na vrchol módy.Dnes již ví, že se to vyplatilo.Naďa obléká své zákaznice do kostýmů, sukní , kalhot a šatů pro byznys, ale nejraději navrhuje společenské šaty.
Na společenských šatech se dá více vyhrát s materiálem, udělat model krásně rozevlátých ,jiné šaty tvoří z luxusních krajek, saténu a šifonů... pro materiály si jezdí po celém světě Paříž , Miláno , Mnichov a jiné další ..

Své modely Naďa předvádí na svých módních přehlídkách v Krušnohorském divadle v Teplicích kde je vždy vyprodáno a díky své práci má možnost pomáhat i hendikepovaným dětem nebo dětem s teplického Klokánku a nyní také napomáhá nadaci pramen pomoci.

Za kvalitu a originalitou se na Naďu obrací několik známých osobností.
Naďa obléká MISS České republiky Radku Rosickou., zpěvačku Kamilu Nývltovou, operní pěvkyni Andreu Kalivodovou , zpěvačku šansonů Barboru Grafnetrovou a také Moderátorku Petru Eliáš Volákovou.

V roce 2007 vyhrála Naďa Moravcová 1. místo v soutěži Svatební Šaty roku s modelkou Vlaďkou Erbovou.

Naďa Moravcová Czech Design

Co o nás říkají naši klienti

“ Nechala jsem si v ateliéru Nadi Moravcové ušít svatební šaty a vůbec ničeho nelituji. Šaty jsou nádherné a za to, co bych dala za zapůjčení šatů mám svoje vlastní. Veliké díky patří paní Nadě. ”

Lenka Č.

“ Paní Moravcová je velice příjemná žena a šaty mi vyrobila nádherné, doporučuji! ”

Hanka K.

“ Ateliér Nadi pro nás připravil přehlídku šatů na našem firemním večírků a vše bylo naprosto perfektní. Mohu jenom doporučit, paní Moravcová je moc milá žena a vyšla nám se vším vstříc. Děkujeme! ”

Monika V.

0
zapůjčených šatů
0
spokojených zákaznic
0
konaných přehlídek

@Moravcova.cz

Sledujte nás na Facebooku

Nám. Svobody 40/1, 415 01 Teplice

Přijďte do našeho ateliéru

+420 602 431 573

Zavolejte nám

info@nadamoravcova.com

Napište nám zprávu