Ateliér NAĎA MORAVCOVÁ

V roce 2007 vyhrála Naďa Moravcová 1. místo v soutěži Svatební Šaty roku s modelkou Vlaďkou Erbovou.

Naďa Moravcová se módě věnuje od svých 18 let kdy začala pracovat sama na sobě. Nejvíce si zakládá na kvalitě šití. Dva roky tvrdé práce a odříkání jí dostali na vrchol módy. Dnes již ví, že se to vyplatilo. Naďa obléká své zákaznice do kostýmů, sukní , kalhot a šatů pro byznys, ale nejraději navrhuje společenské šaty.

Na společenských šatech se dá více vyhrát s materiálem, udělat model krásně rozevlátých ,jiné šaty tvoří z luxusních krajek, saténu a šifonů… pro materiály si jezdí po celém světě Paříž , Miláno , Mnichov a jiné další…

Své modely Naďa předvádí na svých módních přehlídkách v Krušnohorském divadle v Teplicích kde je vždy vyprodáno a díky své práci má možnost pomáhat i hendikepovaným dětem nebo dětem s teplického Klokánku a nyní také napomáhá nadaci pramen pomoci.

Za kvalitu a originalitou se na Naďu obrací několik známých osobností. Naďa obléká MISS České republiky Radku Rosickou., zpěvačku Kamilu Nývltovou, operní pěvkyni Andreu Kalivodovou , zpěvačku šansonů Barboru Grafnetrovou a také Moderátorku Petru Eliáš Volákovou.