Svatební den je nejdůležitějším dnem každé ženy. Vyrobíme pro vás šaty vašich snů.

Velká část budoucích nevěst má představu o svých vysněných šatech a jiné si nechají rády poradit, protože nevědí jaký střih nebo materiál zvolit. Vyslechneme si vaši představu jak by měly vypadat vaše šaty a budeme se maximálně snažit, abyste byla tou nejkrásnější nevěstou.

V ateliéru máte možnost vyzkoušet různé typy šatů, abyste věděla jak se ve svých budoucích svatebních šatech budete cítit. Ukážeme vám různé druhy materiálu – krajky, šifony, satény, taftové satény, žoržety nebo hedvábí, popřípadě doobjednat jiný materiál nebo vám vybraný materiál sežene.

Změříme si vás, vypočítáme vám cenu šatů a polovinu z konečné ceny si bereme jako zálohu. Domluvíme si termín zkoušky, který je většinou do týdne a do dalšího týdne maximálně do 14 dnů máte své svatební šaty hotové. Pokud si během zkoušek řeknete nějaké změny, což je možné a bude vaše změna potřebovat více materiálu nebo nějaké šíti navíc, tak vám předem zdělíme navýšení ceny šatů a také se prodlouží termín dokončení vašeho modelu.
DOPLŇKY
K vašim šatům od nás z ateliéru si můžete nechat ušít pro vašeho partnera doplňky jako například kravatu, motýlka a kapesníček ve stejné barvě jako jsou Vaše šaty tak, aby jste spolu ladili.

Naším cílem je tvořit krásné šaty a dělat své zákaznice jedinečnými.