Na zakázku pro vás zhotovíme vše co si budete přát. V ateliéru máte možnost vyzkoušet si různé druhy šatů, abyste věděli, který střih je pro vás nejvhodnější a ve kterém se cítíte nejlépe.

Jak dlouho trvá výroba šatů?

Vaše maturitní, společenské nebo večírkové šaty si přijďte domluvit minimálně měsíc dopředu i když vyjímečně děláme zázraky na počkání, ale ne vždy se na to dá spoléhat.
Nicméně při plánování svatebních šatů je třeba přijít na domluvu šatů raději i 3 měsíce dopředu, aby byl dostatek času vybrat a sehnat vhodný materiál.

Jaký je postup při zakázkovém šití?

Domluvíme si společně schůzku buď e-mailem nebo telefonicky. Vyslechneme si vaši představu, v ateliéru je dostatek modelů k vyzkoušení, aby jste si udělala představu o tom, který střih nebo barva je pro vás vhodná. Po vybraní správného typu šatů vybereme vhodný materiál a v případě, že vámi zvolené látka není u nás v ateliéru skladem tak vám jí seženeme. Změříme si vás a domluvíme si termín zkoušky. Termín první zkoušky je většinou do týdne a druhá zkouška, která je už konečná je do 14 dnů. Zaplatíte si zálohu, polovinu z konečné částky. Na poslední zkoušce doplatíte zbytek částky.

Máte na nás otázku nebo si chcete sjednat schůzku?